Choď na obsah Choď na menu

Aktuality

7 tipov, ako ešte pred Vianocami vylepšiť svoje stránky

Rozvášnené davy ľudí v supermarketoch, všadeprítomná dýchajúca, niekedy až fučiaca vianočná atmosféra, voňajúce punče v rôznych kútoch miest alebo niekedy až gýčovité svietiace a blikajúce dekorácie. Áno, Vianoce klopú na dvere.

Poďte s nami využiť posledných pár pracovných dní pred sviatkami pokoja a vylepšite si svoje webové stránky. Ako na to?

pf-video.jpg

Metro pre všetkých!

Aj keď k tomu titulok ľahko zvádza, nekopeme nové pozemné metro v ktorejkoľvek časti republiky. Inšpirovali sme sa tzv. Metro štýlom, ktorý poznáte napríklad z operačných systémov Windows, a prinášame vám tento rok už tretiu šablónu pre vaše stránky!

pexels-photo.jpeg

 

eStránky na Instagramu

Prišiel čas obsadiť ďalšiu sociálnu sieť - stal sa ňou Instagram. Jednoduchá sociálna sieť na zdieľanie malých štvorcových fotiek sa nám pomaly, ale predsa dostáva pod kožu, a tak sa v budúcnosti môže stať, že sa tam dozviete nové veci o niečo skôr ako ostatní.

instagram.jpg

Českým Švajčiarskom za mesačnicou trvácou

Ako už napovedá titulok, trasy tohto ročníka budú smerovať k mesačnici trvácej cez Národný park České Švajčiarsko. Na jednotlivých trasách navštívite napr. Dolský mlyn, kde sa natáčala známa rozprávka Pyšná princezná, lúpežnícky hrad Šauštejn, skalnú vyhliadku Máriinu skalu alebo Vilemíninu vyhliadku, turistické sídlo na Tokáni, poprechádzate sa Kyjovským údolím a aj prekrásnym údolím riečky Křinice.

mesicnice.jpg1 2 3 4 >