Choď na obsah Choď na menu

Aktuality

Zistite, ako dostať svoj web medzi ľudí

untitled-design-155.png

Nie je sociálna sieť ako sociálna sieť! Keď sa povie sociálna sieť, väčšina ľudí si hneď vybaví Facebook alebo Instagram. Je to logické. Sú najpoužívanejšie a veľa sa o nich hovorí, ale sociálnych sietí existuje oveľa viac....

Firemný web pre remeselníkov a drobných podnikateľov má zmysel

untitled-design-149.png

Kto nemá web, akoby ani nebol. A v podnikaní to platí dvojnásobne. Len sa zamyslite – akým spôsobom dnes ľudia vyhľadávajú informácie? Vezmú do ruky mobil, počítač alebo tablet, otvoria prehliadač, napíšu, čo práve potrebujú a vyberú si z toho, čo im vyhľadávač naservíruje. Tí, ktorí sa tam neobjavia, majú jednoducho smolu. Ste medzi nimi zatiaľ aj vy? V tomto článku vám vysvetlíme, prečo by ste mali mať vlastný web a ako to funguje.

7 tipov, ako ešte pred Vianocami vylepšiť svoje stránky

Rozvášnené davy ľudí v supermarketoch, všadeprítomná dýchajúca, niekedy až fučiaca vianočná atmosféra, voňajúce punče v rôznych kútoch miest alebo niekedy až gýčovité svietiace a blikajúce dekorácie. Áno, Vianoce klopú na dvere.

Poďte s nami využiť posledných pár pracovných dní pred sviatkami pokoja a vylepšite si svoje webové stránky. Ako na to?

pf-video.jpg

Metro pre všetkých!

Aj keď k tomu titulok ľahko zvádza, nekopeme nové pozemné metro v ktorejkoľvek časti republiky. Inšpirovali sme sa tzv. Metro štýlom, ktorý poznáte napríklad z operačných systémov Windows, a prinášame vám tento rok už tretiu šablónu pre vaše stránky!

pexels-photo.jpeg

 

Českým Švajčiarskom za mesačnicou trvácou

Ako už napovedá titulok, trasy tohto ročníka budú smerovať k mesačnici trvácej cez Národný park České Švajčiarsko. Na jednotlivých trasách navštívite napr. Dolský mlyn, kde sa natáčala známa rozprávka Pyšná princezná, lúpežnícky hrad Šauštejn, skalnú vyhliadku Máriinu skalu alebo Vilemíninu vyhliadku, turistické sídlo na Tokáni, poprechádzate sa Kyjovským údolím a aj prekrásnym údolím riečky Křinice.

mesicnice.jpg1 2 3 4 >